RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

13-latek z nożem w głowie operowany

Publikacja: Niedziela, 6 kwietnia (06:48) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Chirurdzy ze szpitalnego oddziału ratunkowego w Siedlcach operowali 13-latka, który trafił do szpitala z nożem wbitym w głowę. Nieszczęśliwy wypadek zdarzył się wczoraj.

Do incydentu doszło, gdy dwóch chłopców bawiło się na dworze.12-letni chłopiec wszedł na drzewo i próbował scyzorykiem obciąć gałąź. Scyzoryk wypadł mu z dłoni i spadł raniąc jego kolegę - 13-latka, który trafił do szpitala - powiedział nam starszy aspirant Andrzej Lewicki z mazowieckiej policji.

Chłopiec przeszedł już operację. Lekarze jednak na razie nie chcą się wypowiadać na temat stanu zdrowia dziecka.

(mal)


Źródło: RMF FM
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: