W kalendarzu 12.12.12 to dzień szczególny – mówi tarocistka Justyna Ulanicka z Sopotu. Idealny dzień na załatwianie ważnych formalności, a także na… wybaczanie.

Wielka energia i pozytywne wibracje wiążą się już z samą liczbą 12. Jest to liczba mistrzowska, która daje potężną siłę i energię. Ludzie, którym przy obliczeniu daty urodzenia wychodzi 12, obdarzeni są ogromnym potencjałem. To ogromna odpowiedzialność, która spoczywa na osobach będących dwunastakami - mówi Ulanicka.

Według tarocistki dzisiejszy dzień jest wręcz idealny na realizację ważnych, życiowych spraw - chociażby na założenie firmy, podpisanie aktu notarialnego czy załatwianie dowolnych formalności. Szczęśliwymi są dzisiaj ci, którzy mają do podpisania jakieś ważne umowy, które rozwiązują, zamykają pewne etapy czy wprowadzają w nowe. Wszystko co wychodzi z dzisiejszą datą, przyjmijcie Państwo jako coś szczęśliwego. Ludzie, którzy mają sprawy w sądzie, które się kończą czy zaczynają, wszystko powinno przybrać bardzo korzystny wynik, nawet jeżeli będzie to troszkę dłużej trwało. Ta data ma poważną wibrację. Są trzy dwunastki. Dwunastka jest to potężna energia. Po uproszczeniu daje nam trzy trójki. Trójka jest energią Słońca. Jest jedną z najbardziej optymistycznych liczb w całej numerologii - mówi Ulanicka.

Jeśli komuś urodzi się dziś dziecko, można spodziewać się tego, że będzie dokonywać znaczących rzeczy. Rodzice muszą być jednak ostrożni, bo nie wiadomo, w którą stronę - czy dobrą czy złą - będzie rozwijać się dziecko. Gdyby urodziło się o 12:12, odpowiedzialność jest jeszcze większa, bo energia związana z 12 dodatkowo się skumuluje. Jest to bardzo ogólne. Jeżeli mówimy o numerologii to trzeba by było połączyć datę z imieniem. Sama godzina 12 jest już potężną energią dla maluszka, który się rodzi. Przed nim wielkie cele. Wszystko zależy od rodziców, w jakim kierunku to pójdzie. Może być przywódcą, wielkim przewodnikiem dla innych. Jeżeli zostaną zaniedbane te potencjały to taka osoba może pójść w złym kierunku - mówi Justyna Ulanicka.

Moc związana z 12 daje jednak takiej osoby możliwość naprawiania ewentualnych błędów i pracy nad sobą. Liczba 12 daje ogromną energię transformacji. To znaczy, że nawet jeżeli taka osoba gdzieś "zboczy" w życiu to można ją bardzo łatwo naprowadzić na dobrą drogę. Jej potencjał i regeneracja są potężne. Oczywiście nie znaczy to, że ludzi, którzy są inną liczbą, można określić jako nieradzących sobie. Jednak mistrzowska liczba zobowiązuje - mówi mieszkająca w Sopocie tarocistka.

Podkreśla, że dzisiejszy dzień to preludium zmian związanych z 21 grudnia 2012 roku - i wejścia ziemi w nowy okres. Dlatego możemy być pewni, że nie będzie żadnego końca świata. Dzisiejszy dzień może być pełny optymizmu, bo nic się nie dzieje. Więc jeżeli się dzisiaj nic nie dzieje, zatem słońce się na nas nie gniewa. Więc wchodzimy 21 grudnia do nowego naszego życia - uspokaja Ulanicka. Jak mówi przed tym przejściem warto wygasić w sobie negatywne emocje. I najskuteczniej można to zrobić właśnie dziś.

Bo to idealny dzień na wygaszania sporów i przebaczanie. By to zrobić wystarczy poświęcić dziś czas na refleksję. Może poświęcić chwilę czasu aby wybaczyć przede wszystkim sobie i innym różne negatywne energie, które gdzieś wokół nas krążą. Będzie to miało ogromne znaczenie dla dalszych waszych działań i współpracy. Pozytywne myślenie od dzisiaj to jest podstawa - dodaje Justyna Ulanicka.

Trudno się nie zgodzić, zwłaszcza z ostatnim zdaniem - bez względu na datę w kalendarzu. Bo jutro przecież... trzynastego.