Prezydent Izraela trafił do szpitala
Publikacja: Środa, 1 listopada (07:06)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Mosze Kacaw, któremu zarzuca się m.in. gwałt i molestowanie seksualne, poczuł się źle i trafił do szpitala. Po badaniach serca został zwolniony do domu - podaje izraelskie radio wojskowe.
Jego rzeczniczka odmówiła komentarza, oświadczając, że szef państwa jest w dobrej kondycji.
Dwa tygodnie temu policja izraelska zaleciła prokuraturze wniesienie przeciwko Kacawowi oskarżenia o gwałt. O molestowanie oskarża go pięć byłych współpracowniczek.