RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MF: koncerny paliwowe winne wysokim cenom paliw

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

To koncerny paliwowe są winne drożyźnie na stacjach benzynowych. Takie wnioski, po zapowiadanej analizie sytuacji na rynku, przedstawia Ministerstwo Finansów. Paradoks polega na tym, że państwowi urzędnicy zwalają winę na firmy paliwowe, które też należą do państwa.

Tagi: paliwo

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: