RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znów nerwowo w nowotarskim szpitalu

Publikacja: Środa, 20 września (10:11) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Komitet strajkowy szpitala w Nowym Targu stwierdził, że nowa dyrekcja placówki nie wywiązała się z porozumień zawartych w protokole kończącym poprzedni strajk, i zażądał przywrócenia do pracy dwóch zwolnionych z pracy liderów protestu. Jeżeli warunek ten nie zostanie spełniony, nie jest wykluczony kolejny strajk.

Poprzedni protest zakończył się podpisaniem porozumienia niespełna tydzień temu. W tym największym na Podhalu szpitalu konflikt personelu z dyrekcją trwa od końca sierpnia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: