RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zmiany w komendach wojewódzkich

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch komendantów wojewódzkich policji z Białegostoku i Wrocławia przechodzi na wcześniejszą emeryturę - dowiedział się RMF FM. Taka propozycja wypłynęła od komendanta głównego - Konrada Kornatowskiego.

Ze stanowiska – jak dowiedział się nasz reporter – został z kolei odwołany szef policji w Gdańsku. Przypomnijmy, że na nowego komendanta czeka także stołeczna policja. W ubiegły wtorek z funkcją pożegnał się Jacek Kędziora. Według przełożonych jest on winny zaniedbań w sprawie zabójstw dwóch braci Cz. z podwarszawskiego Wołomina.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: