Udało nam się wystrzelić rakietę z satelitą zgodnie z planem po raz pierwszy od roku. Tym razem nie było też żadnych usterek. To cieszy i dobrze rokuje misji - mówił jeden z członków zespołu naukowców Satoshi Kurokawy.
Przypomnijmy. Start rakiety odkładano już od września zeszłego roku; a to z powodu złej pogody, a to z powodu problemów technicznych.