RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zgorzel gazowa w szpitalu w Nowym Targu

Publikacja: Czwartek, 11 stycznia (09:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podejrzenie zakażenia zgorzelą gazową w szpitalu w Nowym Targu. Zmarła pacjentka, która prawdopodobnie była nosicielem bakterii.

Nie działa blok operacyjny. Część oddziału intensywnej opieki zdrowotnej jest zamknięta. Nieczynne są sale na oddziale, na który trafiła chora; unieruchomiono też karetkę, którą była przewożona.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: