RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrzymano kolejnych pijanych rodziców

Publikacja: Niedziela, 4 lutego (15:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Bielsku-Białej policja zatrzymała pijanych rodziców. W momencie zatrzymania, jak informuje reporter RMF, mieli pod opieką 2 synów: 3 i 8-letniego. Rodzice byli kompletnie pijani - oboje mieli po ponad 2 promile alkoholu we krwi.

W mieszkaniu, które zajmowali zatrzymani, panował niesamowity bałagan. Nie było w nim prądu, a temperatura w pomieszczeniach była bardzo niska. W sobotę informowaliśmy o podobnym przypadku z Dąbrowy Górniczej, gdzie zatrzymano pijaną matkę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: