RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrucie tlenkiem węgla na Opolszczyźnie

Publikacja: Poniedziałek, 3 kwietnia (14:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

27 dzieci z zespołu szkolno-przedszkolnego w Jastrzębiu Śląskim na Opolszczyźnie trafiło do szpitala. Najprawdopodobniej wszystkie zatruły się tlenkiem węgla. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

Strażacy ewakuowali w sumie 70 osób. Budynek jest wietrzony.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: