RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zarzuty za lekarski dyżur po pijanemu

Publikacja: Niedziela, 13 sierpnia (11:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia – taki zarzut usłyszał 34-leni lekarz ze szpitala w Łodzi. Mężczyzna pełnił dyżur po pijanemu, miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

O tym, że od lekarza czuć silną woń alkoholu, policję powiadomił syn pacjentki. Kobieta trafiła na izbę przyjęć z silnym bólem klatki piersiowej. Policja sprawdzi, ile osób lekarz zdążył przyjąć na swoim dyżurze, i jakie były to przypadki. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: