RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zanieczyszczony wodociąg po powodzi

Autor: Publikacja: Środa, 1 lipca (14:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zanieczyszczony wodociąg na Podbeskidziu. Po powodzi woda zalała trzy studnie głębinowe i sanpeid odkrył w jednym z wodociągów niebezpieczne bakterie. Dlatego mieszkańcy Starej Wsi i Dankowic na Podbeskidziu dla bezpieczeństwa powinni gotować wodę.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: