RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zakopane: Młoda kobieta po dopalaczach trafiła do szpitala

Publikacja: Poniedziałek, 8 listopada (10:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20-latka twierdzi, że zażyła specyfik o nazwie ''Speed Way". Po kilkunastu minutach źle się poczuła. Traciła przytomność, miała problemy z oddychaniem i skarżyła się na ból w klatce piersiowej.

Kobieta u której wynajmowała mieszkanie w Zakopanem, zawiozła ją do szpitala. Według lekarzy 20-latka przeszła ciężki zawał serca. Jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo. Policja zabezpieczyła resztki dopalacza. Sprawdza też, z jakiego źródła pochodziła substancja. 20-latka twierdzi, że "produkt kolekcjonerski" kupiła kilka tygodni temu, kiedy sklepy z dopalaczami były jeszcze otwarte.

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: