RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek z udziałem policjantów w cywilu

Publikacja: Niedziela, 22 kwietnia (14:03) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Obaj policjanci ranni w wypadku w Wieleniu w Wielkopolsce byli pijani – dowiedział się reporter RMF FM. Prowadzony przez jednego z nich pojazd wypadł dziś na zakręcie z drogi , wjechał na prywatną posesję i zapalił się. Mężczyźni zostali odwiezieni do szpitala.

Żaden z funkcjonariuszy nie przyznaje się do tego, że siedział za kierownicą. Świadkowie wypadku twierdzą, że samochód w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 40 km/h, jechał ponad 100 km/h, a od policjantów było czuć alkohol.

Sprawę bada już wewnętrzna komisja policyjna.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: