RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek polskiego autobusu w Austrii

Publikacja: Poniedziałek, 8 maja (17:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Austrii doszło do wypadku polskiego autokaru; na szczęście obyło się bez ofiar. Jak dowiedziała się nasza reporterka, turyści jechali z Wrocławia do Włoch z biurem Wratislavia Travel. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.

Właściciel biura poinformował nas, że z Polski wyjechał już autokar zastępczy. Turyści najbliższą noc spędzą w austriackich hotelach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: