RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuch butli z gazem; 3 osoby w szpitalu

Publikacja: Wtorek, 24 stycznia (09:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wybuch butli z gazem, zniszczył zupełnie parterowy budynek w Przemyślu zamieszkały przez dwie rodziny. 3 osoby trafiły do szpitala; jedna jest poważnie poparzona. Nie wiadomo co było przyczyną wybuchu.

Prawdopodobnie mieszkańcy ogrzewali budynek przy pomocy gazowej butli. Na miejscu pracują ekipy Straży Pożarnej i policji.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: