Prawdopodobnie mieszkańcy ogrzewali budynek przy pomocy gazowej butli. Na miejscu pracują ekipy Straży Pożarnej i policji.
Wybuch butli z gazem; 3 osoby w szpitalu
Wybuch butli z gazem, zniszczył zupełnie parterowy budynek w Przemyślu zamieszkały przez dwie rodziny. 3 osoby trafiły do szpitala; jedna jest poważnie poparzona. Nie wiadomo co było przyczyną wybuchu.