Siłą Warszawy są jej mieszkańcy - mówiła urzędująca prezydent stolicy. Wymieniła w tym kontekście m.in. bardzo duży udział warszawiaków w budżecie partycypacyjnym, komisje dialogu społecznego, debaty o bezpieczeństwie w mieście. Pytana, ile kadencji chciałaby pełnić władzę, odpowiedziała, że myślała o 12 latach.
W czasie spotkania z dziennikarzami zaprezentowano 4 wersje bilbordów - na każdym z nich jest wizerunek Hanny Gronkiewicz-Waltz i hasło, jednak na poszczególnych plakatach zdanie to jest inaczej zakończone. Na pierwszym hasło brzmi: "Wszyscy tworzymy Warszawę nowoczesną", na kolejnych: dostępną, przyjazną, wygodną.
(mn)