RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocławianie zadowoleni z pracy urzędów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nieprawdopodobne stało się możliwe. Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska są w większości zadowoleni z pracy tamtejszych urzędów. Takie optymistyczne wnioski płyną z ankiety przeprowadzonej wśród wrocławian.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: