Mężczyźni m.in. usiłowali zgwałcić kobietę. Prokurator żądał kary dwa razy wyższej i bez zawieszenia. Ale sąd uznał, że skoro oskarżeni nie byli do tej pory karani, wystarczy łagodna kara w zawieszeniu.
Wszyscy oskarżeni mają bardzo dobre opinie - uzasadniał sędzia. Jego zdaniem, napad był zwykłym incydentem. Co ciekawe, sędzia dziwił się zainteresowaniem mediów tą sprawą. A zwykłych mieszkańców zapewne dziwi zdziwienie sądu…