Po zamknięciu wystawy skarbem zajmą się historycy. Wszystko po to, by stworzyć pierwszą publikację, która będzie dokładnie opisywać całą kolekcję. Na razie bowiem takich publikacji w muzeum nie ma. Skarb wróci i będzie go można oglądać, ale dopiero za kilka miesięcy. I dlatego wielu ciekawych wybrało się na wystawę. Przez miesiąc obejrzało ją ponad 8 tysięcy osób.
Wrocław: Skarb do oglądania po raz ostatni
Dziś ostatnia szansa na obejrzenie Skarbu Wrocławia. Kolekcję wykupiły za prawie półtora miliona euro władze miasta przy udziale prywatnych sponsorów. Eksponaty dotarły do stolicy Dolnego Śląska z Bremy.