Złodziejowi grozi kara do 12 lat więzienia.
Wrocław: Napadł na bank, teraz sam zgłosił się na policję
Mężczyzna, który w środę wszedł do jednego z banków we Wrocławiu, sterroryzował kasjerkę i zabrał kilkaset złotych, dobrowolnie oddał się w ręce stróżów prawa. Moment rabunku zarejestrowały bankowe kamery, a zdjęcia złodzieja opublikowała policja.