RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Napadł na bank, teraz sam zgłosił się na policję

Publikacja: Sobota, 8 sierpnia (10:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mężczyzna, który w środę wszedł do jednego z banków we Wrocławiu, sterroryzował kasjerkę i zabrał kilkaset złotych, dobrowolnie oddał się w ręce stróżów prawa. Moment rabunku zarejestrowały bankowe kamery, a zdjęcia złodzieja opublikowała policja.

Złodziejowi grozi kara do 12 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: