RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Włocławek: Urzędnicy odcięci od prądu

Publikacja: Poniedziałek, 9 listopada (09:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uwaga mieszkańcy Włocławka: jeżeli chcecie dziś załatwić sprawę w Urzędzie Miasta, pamiętajcie, że od godziny 9. do 12. w niektórych budynkach Urzędu nie ma prądu. Jak informuje nasz reporter, odłączone od zasilania są lokale przy Zielonym Rynku oraz ulicach 3 Maja i Kościuszki.

Urzędników odcięto od prądu w związku z pracami konserwatorskimi na stacji transformatorowej. Nie działają więc komputery i kasy.

Nic nie można zrobić, nawet archiwum Urzędu Stanu Cywilnego nie może działać, ponieważ także swoje archiwum ma skomputeryzowane - mówi Andrzej Sołtysiak z włocławskiego Urzędu Miasta. Z nim i mieszkańcami miasta rozmawiał Tomasz Fenske:

Sytuacja ma wrócić do normy po południu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: