Urzędników odcięto od prądu w związku z pracami konserwatorskimi na stacji transformatorowej. Nie działają więc komputery i kasy.
Nic nie można zrobić, nawet archiwum Urzędu Stanu Cywilnego nie może działać, ponieważ także swoje archiwum ma skomputeryzowane - mówi Andrzej Sołtysiak z włocławskiego Urzędu Miasta. Z nim i mieszkańcami miasta rozmawiał Tomasz Fenske:
Sytuacja ma wrócić do normy po południu.