RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Więzienie „w prezencie ślubnym”

Publikacja: Środa, 2 maja (10:51) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

5 lat więzienia grozi pannie młodej i trzem gościom weselnym z Głubczyc, którzy wepchnęli do bagażnika samochodu innego weselnika, podejrzewanego o kradzież telefonu komórkowego – informuje reporter RMF FM Marcin Buczek.

Mężczyznę wywieziono do lasu, grożono mu i kazano kopać dół. Ostatecznie zostawiono go w lesie, w bieliźnie i skarpetkach.

Sprawcom uprowadzenia, w tym pannie młodej, grozi kara do 5 lat więzienia. To samo grozi uprowadzonemu, który rzeczywiście ukradł telefon.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: