RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Więzienie lepsze niż wolność, ale bez pieniędzy

Publikacja: Wtorek, 3 listopada (11:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około dwustu strajkujących robotników usiłowało wedrzeć się do centralnego więzienia w Belgradzie. Doszło do przepychanek.

Za kratami żyje się lepiej i bezpieczniej - krzyczeli do policjantów, pilnujących zakładu karnego, pracownicy jednej ze sprywatyzowanych fabryk w stolicy Serbii. Jesteśmy głodni i chcemy do więzienia.

Nowy właściciel od pół roku nie wypłaca robotnikom pensji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: strajk Serbia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: