RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wiemy, dlaczego Zakopower nie wjechał do USA

Autor: Publikacja: Niedziela, 27 września (13:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Muzycy posiadali nie takie wizy jak powinni. Przyjeżdżając na koncert powinni mieć wizy artystyczne. A mieli turystyczne. Udało mi się poznać szczegóły zajścia na lotnisku w Chicago.

Część zespołu jest na terytorium USA. Przylecieli innym samolotem. Prawdopodobnie zostali wpuszczeni na podstawie wiz turystycznych. A to oznacza, że nie mogą pracować przebywając w Stanach Zjednoczonych.

Próbowałem skontaktować się z menadżerem zespołu ale ten nie odbierał telefonu. Nie odpowiedział też na wysłaną wiadomość tekstową.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: