Część zespołu jest na terytorium USA. Przylecieli innym samolotem. Prawdopodobnie zostali wpuszczeni na podstawie wiz turystycznych. A to oznacza, że nie mogą pracować przebywając w Stanach Zjednoczonych.
Próbowałem skontaktować się z menadżerem zespołu ale ten nie odbierał telefonu. Nie odpowiedział też na wysłaną wiadomość tekstową.