Na razie nie wiadomo, czy noworodek zmarł podczas porodu, czy został zabity. Wątpliwości ma wyjaśnić sekcja zwłok i ekspertyzy biegłych.
Wczoraj bawiące się w parku dzieci znalazły ciało noworodka bez rąk i nóg, a ich rodzice poinformowali policję. Ta zatrzymała dziewczynę. Nastolatka jest już na badaniach psychiatrycznych w Poznaniu.