RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wielka impreza w cieniu narkotyków

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

65 osób posiadających narkotyki zatrzymała policja w Poznaniu w wyniku specjalnej akcji zorganizowanej w związku z koncertem muzyki klubowej Global Gathering. Kontrole przeprowadzono w kilku rejonach Poznania. Punkty blokadowe utworzono przede wszystkim na drogach dojazdowych do miejsca imprezy, ale nadzór policyjny obejmował całe miasto.

Policjanci wraz z funkcjonariuszami służb celnych zatrzymali osoby, u których najczęściej znajdowali marihuanę i amfetaminę. Podczas jednej z kontroli znaleziono także 180 tabletek ekstazy, które były schowane w bieliźnie jednego z mężczyzn i za tylnym siedzeniem auta. Pozostałe osoby posiadały pojedyncze porcje środków odurzających.

Większość osób zatrzymano w pobliżu miejsca imprezy. Kontrolowano samochody osobowe i autobusy, dowożące uczestników koncertu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: