RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wichura przeszła nad Podbeskidziem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zerwane linie energetyczne i uszkodzone stacje średniego napięcia - to skutki silnego wiatru, który od wczoraj wieje na Podbeskidziu. Jak informuje reporter RMF FM w tej chwili w okolicy Bielska-Białej bez prądu jest około 200 odbiorców.

Niestety dziś w tym regionie, oraz na Górnym i Dolnym Śląsku ma mocno wiać. Prędkość wiatru może dochodzić do stu kilometrów na godzinę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: