Marcin Boronowicz uważa, że osoba w bucie na obcasie wygląda dostojniej i zgrabniej. Dlatego przechodząc przez wrocławski rynek cierpi katusze, jak inne panie. Zostawiłem już kilka fleków. Kilka razy bałem się, że jak podrywam nogę to zostawię którąś część buta. Był już taki moment, że but został w bruku, a ja szedłem dalej - przyznaje Borowicz.
Dlatego wrocławianin jest zachwycony, że bruk zostanie wyrównany. Martwi to jedynie szewców bo ubędzie im nie tylko klientek. Rzadziej do nich zajrzy także ten jeden, specjalny klient.