RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

We Wrocławiu nie będzie powtórki ze stadionu Legii

Publikacja: Poniedziałek, 15 października (12:51) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na Euro nie będzie powtórki ze stadionu Legii. Mecze Euro 2012 zostaną rozegrane na stadionach na których nie ma prawa dojść do awarii oświetlenia. Stadiony mają spełniać wszystkie drobiazgowe standardy UEFA – także te dotyczące oświetlenia.

Sobotni mecz z Kazachstanem na Łazienkowskiej został przerwany na 24 minuty z powodu awarii oświetlenia.

Tagi: Wrocław

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: