RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawa: Amerykanin dźgnął nożem Polaka

Publikacja: Czwartek, 10 sierpnia (15:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

56-letni Amerykanin dźgnął nożem Polaka w centrum Warszawy. Polski kierowca trąbił bowiem na jego samochód i zajeżdżał mu drogę. Ofiara krewkiego cudzoziemca została przewieziona do szpitala. Napastnik został już zatrzymany.

Obaj mężczyźni jechali Al. Solidarności. W pewnym momencie – wg relacji Amerykanina – Polak zaczął na niego trąbić i zajeżdżać mu drogę. Obaj mężczyźni zatrzymali swoje pojazdy na środku ulicy, wysiedli z nich i zaczęli się kłócić. Doszło do szarpaniny. W pewnym momencie Chester S. wyciągnął nóż i trzy razy dźgnął Polaka w brzuch - powiedział Tomasz Oleszczuk, oficer prasowy śródmiejskiej policji w Warszawie.

Ranny Polak w stanie poważnym został przewieziony do szpitala. Na razie nie wiadomo, jakie zarzuty zostaną postawione Amerykaninowi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: