O pijanej nauczycielce policję poinformowała dyrektorka szkoły, w której kobieta pracowała. Za wykonywanie czynności pod wpływem alkoholu nauczycielka stanie przed sądem grodzkim - poinformowała Izabela Niedźwiedzka z biura prasowego warmińsko-mazurskiej komendy wojewódzkiej policji.
Pijani uczniowie pojawili się natomiast na lekcjach w gimnazjach w Nowym Mieście Lubawskim i Ełku. W tym drugim chłopiec był w takim stanie, że trafił do lekarza, a następnie do szpitala na obserwację - powiedziała Niedźwiedzka. Policja nie informuje, ile alkoholu wypił. Dwie inne uczennice przyszły na lekcje po wypiciu piwa owocowego.
O każdym z tych incydentów zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.