RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Walka z karpiem w USA

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

U nas pożądany. W USA niechciany. Co prawda nie królewski a azjatycki. W Chicago będzie wielkie trucie karpia. Nie ma to związku z odłowem ryb przed Bożym Narodzeniem a walką z rybą, która niszczy inne gatunki.

The Illinois Department of Natural Resources, wydział naturalnych zasobów w Illinois informuje, że woda zostanie zatruta na odcinku między Romeoville i Lockport Rotenon. Bezwonna substancja nie jest szkodliwa dla ludzi. Zabije jedynie karpie. Najpierw jednak odłowione zostaną inne gatunki ryb. Przeniesione zostaną do innych zbiorników.

Tagi: USA Waszyngton

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: