W trzech komisjach obwodowych wydano pewnej liczbie wyborców karty do głosowania z niewłaściwych okręgów wyborczych - powiedziała dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze Agata Rycyk.
Poinformowała, że do delegatury informacja o nieprawidłowościach dotarła z Urzędu Miasta około godz. 12.
Jak wyjaśniła, jeśli wpłyną protesty wyborcze, może to skutkować unieważnieniem wyborów i ponownym głosowaniem, o czym będzie decydował sąd. W tej chwili nie chcę na ten temat spekulować - dodała.
(m)