Parkomatów jest zdecydowanie za mało. Ja często bywam w Gorzowie i w Szczecinie - i tam jest ich dużo więcej, jest dużo lepiej - przyznaje w rozmowie z reporterem RMF FM jeden z kierowców. Posłuchaj:
W tym roku w Szczecinie - jak dowiedział się Grzegorz Hatylak - przybędzie jeszcze 10 maszyn. To oczywiście problemu nie rozwiąże.