RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W pracy jak w sporcie - coraz więcej dopingu

Publikacja: Środa, 15 lipca (08:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wspomagacze przestały kojarzyć się wyłącznie ze sportowcami. Coraz więcej Niemców stosuje tzw. "doping w miejscu pracy". To jedna z ciemnych stron kryzysu.

Nie tylko maklerzy czy managerowie, ale nawet pracownicy fabryk sięgają po szerokie spektrum leków: począwszy od tych poprawiających koncentrację, skończywszy na uspokajających i nasennych. A wszystko ze strachu przed utratą pracy. Posłuchaj relacji reporterki RMF FM Moniki Sędzierskiej:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: