RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W poniedziałek strajk szczecińskich energetyków

Publikacja: Niedziela, 21 czerwca (09:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwugodzinny strajk na jutro zapowiadają pracownicy firmy Enea Operator – dowiedział się reporter RMF FM Paweł Żuchowski. W tym czasie w punktach obsługi klienta w Szczecinie nie będzie można zapłacić za prąd czy załatwić formalności związanych z przyłączeniem do sieci. Pracownicy protestują przeciwko prywatyzacji firmy. Obawiają się zwolnień.

Strajk potrwa od godz. 7 do 9.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: