RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Gliwicach runęła kamienica

Autor: Publikacja: Niedziela, 20 września (21:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W centrum Gliwic częściowo zawalił się trzypiętrowy budynek - donosi reporter RMF FM. Dom był przeznaczony do rozbiórki. Strażacy chcą jednak przeszukać gruzowisko za pomocą kamery termowizyjnej, żeby sprawdzić, czy w środku nie było ludzi. Z pobliskich budynków ewakuowano 11 osób.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: