Mówiąc krótko, dzięki jednej ustawie – według minister zdrowia - Polska będzie zdrowotną krainą szczęśliwości. Podobne słowa Kopacz wypowiadała już nie raz. Obietnica poprawy od dwóch lat jest nadal tylko obietnicą. Minister zdrowia wczoraj po raz kolejny zapewniała o rozpoczęciu drogi naprawy służby zdrowia. Wydaje się jednak, że tę drogę mieliśmy rozpocząć co najmniej półtora roku temu. Dlatego przełomu raczej nie będzie.
Ustawa koszykowa podpisana. Czy to coś zmieni?
Ustawa koszykowa podpisana. Wcześniej zawetowany pakiet ustaw zdrowotnych. Tak w skrócie wygląda prawie dwuletnia współpraca na linii prezydent - minister zdrowia. Wczoraj Lech Kaczyński dał Ewie Kopacz zielone światło podpisując jedną z najważniejszych dla reformy ustaw. Choć nie krył wątpliwości.
Tagi:
Ewa Kopacz