RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Upojony alkoholem 11-latek trafił do szpitala

Publikacja: Niedziela, 22 marca (15:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

11-letni chłopiec upojony alkoholem trafił do bełchatowskiego szpitala. Miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają, kto udostępnił dziecku alkohol. Życiu chłopca nie zagraża już niebezpieczeństwo.

O chłopcu leżącym na przykościelnym placu w Kaszewicach w gminie Kluki (Łódzkie) zawiadomiono pogotowie ratunkowe w sobotę późnym popołudniem. 11-latek został natychmiast przewieziony do szpitala. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,97 promila alkoholu.

Matka chłopca zeznała, że w sobotę około południa jej 11-letni syn wyszedł do kolegi. Policjanci wyjaśniają obecnie, skąd chłopiec zdobył alkohol, którym upił się aż do utraty przytomności.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: