RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragiczny weekend na polskich drogach

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od wigilii na polskich drogach zginęło 47 osób. A podczas kontroli drogowych w ciągu czterech dni policjanci zatrzymali blisko tysiąc pijanych kierowców. Polacy kończą powroty do domów ze świątecznego weekendu. Policja apeluje, by w żadnym razie nie siadać za kierownicą po wypiciu jakiejkolwiek ilości napojów wyskokowych.

Nie wsiadajmy za kierownicę po spożyciu alkoholu. Albo sobie odpowiednio zaplanujmy uroczystość i spożywanie alkoholu, by wypocząć przed jazdą, albo powstrzymajmy się od picia alkoholu, jeśli wiemy, że za krótką chwilę będziemy musieli wyruszyć w podróż - mówi dziennikarzowi RMF FM Paweł Petrykowski z wrocławskiej Policji:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: