RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Studenci-szantażyści zatrzymani przez policję

Publikacja: Wtorek, 24 stycznia (12:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch studentów, którzy chcieli wymusić 750 tys. okupu od trójmiejskiego przedsiębiorcy zatrzymała na gorącym uczynku gdańska policja. Grozi im za to do 10 lat więzienia.

Mężczyźni zostali zatrzymani wczoraj wieczorem podczas odbierania okupu pozostawionego przy jednym z budynków Uniwersytetu Gdańskiego.

Studenci szantażowali biznesmena przez kilka dni. Grozili mu śmiercią, jeśli nie zapłaci. Groźby wydawały się realne; mężczyzna jednak powiadomił policję.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: