Do napadu doszło w czwartek o godzinie 16:25 przy ulicy Curie-Skłodowskiej. Dwóch sprawców przy użyciu paralizatora obezwładniło pracownicę agencji pocztowej. Zażądali od 31-letniej kasjerki wydania pieniędzy i telefonu komórkowego. Skradli pięćset złotych, po napadzie wybiegli z budynku agencji.
Po ich zatrzymaniu okazało się, że jeden z napastników był poszukiwany listem gończym. Obaj natomiast byli w przeszłości karani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.
Za napad przestępcom może grozić nawet dwanaście lat więzienia.