RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Pijany kierowca zderzył się z radiowozem

Publikacja: Niedziela, 21 maja (14:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany kierowca zderzył się z policyjnym radiowozem w Piekarach Śląskich. Jak informuje reporter RMF Marcin Buczek, mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 2 promile alkoholu.

Policyjne dane z ostatniej doby ze Śląska są porażające. Funkcjonariusze zatrzymali już 90 pijanych kierowców. To prawie dwukrotnie więcej niż zazwyczaj.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: