RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójca uderzył w siedzibę irackiej armii

Publikacja: Środa, 4 października (16:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wyładowaną materiałami wybuchowymi ciężarówkę zdetonował zamachowiec-samobójca przed lokalnym dowództwem armii irackiej w Ramadi. Iracka policja informuje, że jest wiele ofiar.

Ramadi leży w prowincji Anbar, w tak zwanym trójkącie sunnickim, gdzie zbrojna aktywność rebeliantów jest szczególnie silna. Tamtejsza baza sąsiaduje z amerykańskimi obiektami wojskowymi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: