RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sam Smith o występie na oscarowej gali: Najgorszy moment w moim życiu

Publikacja: Środa, 2 marca (16:28) Aktualizacja: Środa, 2 marca (16:00)

Sam Smith zdobył statuetkę za najlepszy utwór na tegorocznym rozdaniu Oscarów. Okazuje się jednak, że nie był do końca zadowolony z przebiegu gali. Wokalista przyznał, że nienawidzi swojego wykonania "Writing’s On The Wall" na scenie.

To był najgorszy moment w moim życiu. Śpiewałem fatalnie - powiedział Sam Smith w wywiadzie dla BBC. Gwiazdor zdradził, że nigdy nie był tak zdenerwowany, jak podczas tego występu.

Sam Smith został docenione za piosenkę z filmu "Spectre" o przygodach Jamesa Bonda. Zadedykował swoją nagrodę środowisku LGBT.

Cover Video/x-news

(mn)

Źródło:  
Dalsza część artykułu pod materiałem video: