RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rzeszów: „Uczniowski” gang rozbity

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech uczniów szkół średnich, którzy terroryzowali kolegów, zatrzymała rzeszowska policja. Zatrzymani mają od 17 do 20 lat – najstarszy z nich trafił już na 3 miesiące do aresztu. Wobec dwóch pozostałych zastosowano dozór policyjny.

20-letni przywódca podejrzany jest także o rozprowadzanie narkotyków i okradanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policja szacuje, że chłopak, pracując jako wolontariusz, ukradł WOŚP co najmniej 1,5 tys. zł.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: