RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rybnik: Nastolatki zatruły się lekami

Publikacja: Sobota, 24 czerwca (15:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć nastolatek z Rybnika w woj. śląskim zatruło się lekami psychotropowymi. Dziewczynki trafiło na obserwację do szpitala, ich życiu na szczęście nic nie grozi. Leki sprzedał im – prawdopodobnie dla zabawy - 16-letni kolega. W poniedziałek chłopak stanie przed sądem dla nieletnich.

Były to lekarstwa stosowane w leczeniu schorzeń psychicznych. 16-latek sprzedał je pięciu koleżankom w wieku 14 i 15 lat po złotówce. Ustalamy, jak wszedł w posiadanie niebezpiecznych leków - powiedział Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: