RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ruszają odprawy lotów rejsowych na Terminalu 2

Publikacja: Wtorek, 18 marca (12:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Już dziś pierwszych pięć lotów rejsowych zostanie odprawionych z nowego Terminalu 2 na warszawskim Okęciu. Dotychczas, po uruchomieniu hali odlotów odprawiani w niej byli tylko pasażerowie lotów czarterowych, czyli wycieczek.

Polskie Porty Lotnicze otworzyły dzisiaj także przejścia dla pasażerów między terminalem drugim i pierwszym, zarówno w części ogólnodostępnej jak i w strefie wolnocłowej. Odlatujący z nowego terminalu narzekali dotychczas, że po odprawie nie mogą skorzystać ze sklepów ani kawiarni, które w nowym budynku wciąż są w budowie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: