Rio: Polscy wioślarze zajmują 6. miejsce w finale dwójek
Polscy wioślarze wagi lekkiej Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski niestety nie dali rady w finale wyścigu dwójek podwójnych zdobyli na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Biało-czerwoni zajęli szóste miejsce. Triumfowali Francuzi, przed Irlandią i Norwegią.